• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów

Każda z nas marzy o posiadaniu gęstej i lśniącej czupryny. Kiedy przeglądamy zdjęcia naszych babć, często zachwycamy się ich fryzurami. Słysząc o naturalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, wyobrażamy sobie grube, słowiańskie warkocze w słomkowym blondzie. A co, jeśli nie potrzebujemy comiesięcznych, kosztownych stylizacji w salonach fryzjerskich, aby móc cieszyć się większą ilością baby hairs oraz gładkim uczesaniem? Zapoznaj się z szerokim asortymentem bio-produktów, które powstają z inspiracji tradycyjnymi recepturami.

Produkty, które bazują na organicznych ekstraktach, są bezpieczne dla skóry i mogą mieć rewitalizujące właściwości. Sprawdzają się w stylizacji i pielęgnacji każdego rodzaju włosów - zarówno cienkich, jak i grubych – bez względu na skręt. Zapoznaj się z unikalną ofertą naszych naturalnych wcierek, które mogą pobudzić wzrost nowych kosmyków oraz wzmocnić te, które już posiadasz. Rytuał pielęgnacyjny warto uzupełnić o witaminowe maski oraz odżywki, które nadają się do stosowania w metodach CG oraz PEH.

Naturalna pielęgnacja i stylizacja włosów o różnych porowatościach

Kosmetyki dostępne w naszym sklepie sprawdzają się w przypadku osób, które są posiadaczami nisko-, średnio- i wysokoporowatych włosów. W ramach oferty proponujemy łagodne szampony, oczyszczające peelingi do skóry głowy oraz organiczne olejki, które świetnie nadają się do pielęgnowania końcówek oraz jako stylizator w przypadku loków i fal. Sprzedajemy tylko produkty przyjazne naturze – nietestowane na zwierzętach oraz zapakowane w ekologiczne opakowania nadające się do recyklingu.

Koloryzacja z zastosowaniem tradycyjnych farb amoniakowych polega na naruszeniu struktury włosa, aby umożliwić wchłanianie sztucznych barwników. Jeśli chcesz odświeżyć barwę swoich pasm bezinwazyjnie, a jednocześnie chcesz wzmocnić ich budowę, odżywić je oraz nadać im blasku – zastosuj stylizację henną. Malowanie za pomocą suszu z liści lawsonii bezbronnej jest całkowicie bezpieczne i może przynosić zachwycające efekty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz hennę premium oraz naturalne farby w przepięknych odcieniach.
  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.